XVIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

W BIAŁYMSTOKU 10.11.2018

“Poznajmy się bliżej #9” – przedstawiamy uczestników

W sobotę przedstawiliśmy Krzyśka Lewko – pacemakera na czas 60:00, pora na bliższe poznanie Rafała Dąbrowskiego ,odpowiedzialnego za grupę biegnącą na wynik 55:00 minut.

Z tej strony Rafał, ksywa Dąbek.

Mam 35 lat. Jestem w sporcie od wielu lat, a może i dłużej… Byłem silnie związany z piłka nożną, ale zdrowie i kontuzje wyeliminowały mnie mnie z czynnej aktywności. Nie ukrywam,że się zaniedbałem. Pod wpływem pewnych osób na siłę zmuszono mnie do startu na zwykłą pionę. No i się zaczęło….

Bieganie jest najprostszą formą aktywności, a le daje przyjemności, zdrowia, pogody ducha, szacunku dla drugiego człowieka, poznawanie granic własnej wytrzymałości, własnego ciała, sposobem na życie, poznawaniem wielu wartościowych ludzi… Mogę o tym pisać bez reszty, ale podejmuje kolejne wyzwanie! Są osoby, które zainspirowały mnie do tego typu aktywności i świetnie mnie instruują..

Osiągam coraz lepsze wyniki, ale czerpię satysfakcję z podzielenia się tym dobrem. Dlatego chciałbym podzielić się, i pomóc innym przełamać własne bariery i zdobywać wymarzone cele. Jestem w pełnej świadomości poprowadzenia Was do wyniku 55mnin lub trochę niżej na dystansie 10 km. Nie jestem zwolennikiem kata, który musi trzymać się określonego czasu, ale chcę z Wami współpracować. Jestem na tyle przygotowany, że mogę pomóc w każdej sytuacji.

Biegniemy, gadamy, a na koniec się śmiejemy i spotykamy się na kolejnej imprezie… nie bójcie się mnie, bo sam zaczynałem od piąteczek i obawiałem się ich strasznie….

Moje życiówki od 5 miesięcy: 5 km-Top Auto-22,53 10 km- Biegnij Warszawo- 46,54 półmaraton -BMW Półmaraton Praski-1,55,03.

PS.
To jest moje nowe doświadczenie i totalny debiut Jestem osobą otwartą i z poczuciem humoru. Interesuje mnie Wasz cel i chęć współpracy. Rozgrzewka,średnie tempo, chcecie gadać, albo żebym ja gadał. Mam trochę świetnych kawałów to chętnie opowiem. Bieganie ma sprawiać przyjemność”.