XVIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

W BIAŁYMSTOKU 10.11.2018

“Poznajmy się bliżej #7” – przedstawiamy uczestników

W ramach naszego cyklu anonsujemy kolejnego ciekawego biegacza. Tym razem pacemakera prowadzącego grupę na czas 60:00 minut.

Przed Wami Krzysztof Lewko.

“Cześć wszystkim ! Nazywam się Krzysztof i mam 23 lata. Z wielką przyjemnością poprowadzę wszystkich dzielnych na 60 minut.

Zapraszam do mojej grupy szczególnie tych, którzy by chcieli spróbować złamać dychę w tym zacnym czasie oraz tych, którzy, tak podobnie jak ja, bardzo lubią po prostu dłużej pobiegać. Mam nadzieję, że stworzymy najbardziej liczną grupkę 11. listopada, która zbierze od kibiców jak największą liczbę piątek! Mój pomysł na bieg jest następujący: od samego początku ciśniemy równym tempem 5:55min/km, nie wyrywamy się na początku. Da nam to planowe przebycie trasy w 59:10. Pozostałe 50s przydadzą się na rozwiązujące się buty i inne nieprzewidziane sytuacje.

Kilka biegowych słów o mnie:
Biegam od trzech lat, a najbardziej podobają mi się długie biegi po leśnych ścieżkach. Bardzo mi się podoba to, że wtedy myśli potrafią dryfować pomiędzy odległymi tematami, a “prawa, lewa, prawa, lewa…”.

Najbardziej jestem dumny z mojego występu w drugiej edycji ultramaratonu GoToHell (80km), który ukończyłem w 7h31min i zająłem czwarte miejsce. A bieg na 5km udało mi się pokonać w 19min18s. Do zobaczenia na starcie !”